sobota, 17 listopada 2012

Garfield 2

Hello wszystkim! Właśnie oglądam Garfielda i regeneruje siły po chorobie a raczej kaszlu tak okropnym, że myślałam że gardło wypluje:-( dzisiaj praktycznie przez pół dnia przepisywałam lekcje z 3 dni mojej nieobecności. Przysięgam jeszcze jedno zdanie wiecej i dostalabym na głowę i wcale nie przesadzam! Wrr! Jak ja uwielbiam te logiczne, spójne i równe u każdego notatki z polskiego tiaa... najważniejsze ze teraz jest u mnie mały a jutro przyjedzie moje kochanie <3 wczoraj natomiast cały dzień spędziłam z laptopem na kolanach oglądając serial Plotkara- skończyłam na chyba 5 odcinku 1 serii, czyli zostało mi jeszcze jakieś 100 odcinków? Haha może do gwiazdki dojade do połowy. Wieczorem obejrzałem całkiem przyjemna komedie pod tytułem Mój własny ślub, z czystym sercem polecam, gdy ma sie ochotę na cos lekkiego i niezobowiązującego;-)
A tutaj macie moje serduszka, które sama wycinałam jeszcze w wakacje i do tej pory jakoś nie mogłam na żadnym zdjęciu uchwycić ich uroku, ale w końcu mi sie udało i jestem z siebie dumna. Na początku miały wisieć nad łóżkiem, ale w porę sie zorientowałam, że tam miałabym z nimi same kłopoty a tego przecież nie chcialam (zdjęcie przerabiane w instagramie)

13 komentarzy:

 1. http://my-secret-dreamx3.blogspot.com/2012/11/92-konkurs-wygraj-dowolna-pare-butow.html ZAPRASZAM NA KONKURS DO WYGRANIA DOWOLNA PARA BUTÓW :)
  Serdecznie zapraszam : )
  obserwuje i licze na rewanz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy pomysł z tymi serduszkami! ;)
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nigdy nie oglądałam garfielda ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful!!! I added you by g+ now!
  Would you like to follow each other with GFC? let me know...
  Besos, desde España, Marcela♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale śliczne <3 Podoba mi się u Ciebie obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Just to let you know, this page seems a little bit funny from my android phone. Who knows maybe it is just my mobile phone. Great article by the way.
  EcoFlex review
  Healthy Cleanse Reviews

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ;)
na wszystkie staram się odpowiadać ;)